Oferta zarządzania

      Z prawdziwą dumą prezentujemy Państwu ofertę  najbardziej doświadczonego  lokalnego zarządcy nieruchomości.

DLA NAS ZARZADZANIE TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ

      Oferujemy Państwu pracę zespołu, który organizował i zarządzał nieruchomościami pierwszych wspólnot mieszkaniowych w Zabrzu. Nasza firma od lat wyznacza trendy na rynku, nie ustając w poszukiwaniu nowych, doskonalszych możliwości rozwoju.

      W naszej pracy kierujemy się wartościami takimi, jak: wiarygodność, uczciwość szacunek dla Klienta. Jako członek Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami czujemy się zobowiązani wykonywać nasze codzienne obowiązki zgodnie z najwyższymi standardami obsługi i wytycznymi Kodeksu Etyki Zawodowej. Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i dokładamy wszelkich starań aby stosowane przez nas procedury były jasne i przejrzyste.

      Tylko my na zabrzańskim rynku dysponujemy optymalnie dostosowaną do potrzeb siecią lokalnych biur, zapewniających pełną i bliską obsługę mieszkańców.

      Nasi eksperci, w tym licencjonowani zarządcy nieruchomości (w tym również z Licencją Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami) obejmują pieczę nad formalnościami związanymi z właściwą eksploatacją nieruchomości, utrzymaniem jej w odpowiednim stanie oraz dopełnieniem wymogów prawnych (administrowanie).

      Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami obejmuje realizację długofalowych planów, których celem jest ekonomiczne użytkowanie budynku, całego kompleksu lub działki oraz zwiększanie ich realnej wartości rynkowej.

      Nasi specjaliści, wspierani przez renomowaną kancelarię prawną, zajmują się wszystkimi formalnościami związanymi z przejęciem zarządzania nieruchomością, co pozwoli Państwu przejść przez ten proces bez niepotrzebnych problemów, gwarantując komfort psychiczny i działania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

      Dla naszych Wspólnot pozyskujemy rocznie wielomilionowe kredyty i premie gwarancyjne na preferencyjnych warunkach. Dzięki dużej liczbie zadowolonych z naszych usług klientów, w toku corocznych przetargów, zapewniamy ubezpieczenie nieruchomości na nieosiągalnych dla mniejszych podmiotów warunkach. Na rynku nieruchomości wyróżnia nas ponadto skuteczna windykacja zadłużeń i sprawna likwidacja szkód i zdarzeń losowych.

      Oferujemy nie tylko zarządzanie nieruchomościami, ale także usługi nadzoru inwestorskiego realizowana przez inspektorów, którzy posiadają uprawnienia budowlane.

      Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem zadań, które realizujemy w ramach zarządzania nieruchomościami. Szczegółowy plan zarządzania (administracja, eksploatacja formalno-prawna, optymalizacja finansowo-księgowa) ustalamy w oparciu o Państwa wymagania i oczekiwania.

Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze – zapewniamy możliwość indywidualnego doboru usług i negocjacji stawek za ich wykonanie.

Działamy z satysfakcją, mając świadomość ,że zapewniamy bezpieczeństwo Państwa lokali, finansów i przyszłości nieruchomości.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Biuletyn informacji publicznej